Dne 13.8.2025 kolem 18:00 hodiny byla hlídka Městské policie Kostelec nad Orlicí vyslána k nahlášenému lesnímu požáru v lokalitě Kosteleckých lesů. Strážníci na místě provedli lustrace přítomných svědků. Součinnost s JSDH Kostelec nad Orlicí, JSDH Častolovice a HZS Královéhradeckého kraje.
Všímavost se vyplácí
1.5.2026 | Kostelec nad Orlicí Díky telefonátu od občana na procházce jsme v pátek vyjížděli k...




