Dne 23.4.2025 proběhlo setkání mezi Městskou policií Kostelec nad Orlicí a Obecní policií Opatovice nad Labem. Cílem setkání nebylo pouze posílení vzájemných vztahů mezi těmito složkami, ale také odborná konzultace v oblasti taktik a postupů, které obě složky využívají při každodenním výkonu služby.
Dětský den na koupališti
31.5.2026 | Kostelec nad Orlicí Ohlédnutí za Dětským dnem, který se konal na kosteleckém...




